Bursa Baymak Isı Pompası Servisi

Bursa Baymak Isı Pompası Servisi olarak sizlere en yakın bölge servisini yönlendirerek arıza ve bakım hizmetlerinizi kısa sürede çözüyoruz.

 

Isı Pompası Bakımı Yaptırmanın Önemi !

Isı Pompası bakımınızı zamanın da ve aksatmadan yaptırmanın size bir kaç faydası olacaktır.

Öncelikle belirtmek gerekir se Baymak Isı Pompalarının hepsi tamamen elektronik olarak çalışmakta olup içeriğin de mekanik parçalar da bulunmaktadır. Mekanik parçalar devamlı çalışmaktan dolayı zamanla bakım ve değişim ihtiyacı duymaktadır. Bu parçaların belirli zamanlar da temizlenmemesi ya da değiştirilmemesi durumunda Isı Pompanız sağlıklı çalışmayacaktır.

Sağlıklı Çalışmayan Isı Pompasının Ne Gibi Zararı Vardır ?

  • Gerekli Performansı Gösteremez.
  • Güvenli Çalışmaz.
  • Ortama Kötü Kokular Bırakır.
  • Tüketimi Artar ve Faturalara Yansır.
  • Oda Kuruluğu Yapar.
  • Çalıştırıldığı Zaman Tozu Arttırır.
  • Belirli Solunum Hastalıklarına Yol Açar.

Biz her zaman Baymak Servisi olarak Isı Pompanızın bakımlarınızı aksatmadan her sene kontrol ve 2 yıl da bir bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

Servis Bölgeleri Dışına Hizmet Veriyor musunuz ?

Tabi ki. Servis bölgelerimiz dışında iseniz ve hizmet almak istiyorsanız size en yakın anlaşmalı servislerimiz için sizler için talepte bulunarak servis işleminizi gerçekleştiriyoruz.

 

7/24 Çağrı Merkezi ARIZA ve BAKIM Talep Hattımız : 0850 305 99 30

 

Bursa Baymak Isı Pompası Servisi Ne Zaman Gelir ?

Servisimize Online Kayıt ya da telefon ile kayıt oluşturduktan sonra servis tarafından size maksimum 48 saat içerisin de bir randevu saati belirlenir ve servislerimiz randevu saatiniz de adresiniz de onarım hizmetlerine başlarlar.

 

Bursa Baymak Isı Pompası Servis Bölgeleri

Servis Bölgelerimiz;

Osmangazi

Nilüfer

Mudanya

Yıldırım

Kestel

Gürsu

İnegöl

Gemlik

 

Bursa Baymak Isı Pompası Servisi olarak 7 gün 24 saat açık çağrı merkezi numaramız 0850 305 99 30 ile iletişime geçerek aynı gün servis kaydı oluşturabilirsiniz.
Yerinde ve deneyimli teknisyenlerimiz ile konfor için de hizmet almanız önceliğimizdir. Aynı zaman da sitemiz de yer alan Online Servis Kaydı oluşturma bölümün den servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Servis Kaydınız otomatik olarak teknisyenlerimize düşecek ve sizi kaydınız ile ilgili bilgilendirme için arayacaklardır.